Artı Emeklilik

   Artı  Emeklilik Planı  Çalışma hayatınız boyunca emeklilik döneminiz için kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz ve hayat standartlarınızı koruyabilmeniz için Artı Emeklilik'i tercih edin. Tasarrufun değerini bilen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz Artı Emeklilik Planı ile hem BNP Paribas Cardif Emeklilik'in özel ayrıcalıklarından hem de Devlet Katkısı avantajından hemen yararlanmaya başlayın. 

   Bireysel Emeklilik Sistemi, uzun vadeli bir yatırım aracıdır. Sistemin avantajlarından tam anlamıyla yararlanabilmeniz için Sistem'de 10 yıl kalıp 56 yaşını doldurarak, emeklilik hakkı elde etmeniz gerekir. Emeklilik döneminize dair hedeflediğiniz birikimlere ulaşabilmeniz için katkı payınızı düzenli yatırmanız ve gelirinizle orantılı olarak artırmanız önemlidir.         

   Artı Emeklilik ile tasarruflarınız arttıkça kazanırsınız, ilgili planda ödediğiniz katkı payınız toplamda 12.500 TL’ye ulaştığında yönetim gideri kesintisinde %50 indirim sağlanırken, 25.000 TL’ye ulaştığında yönetim gider kesintiniz sıfırlanır.