Exclusive Emeklilik Planı

Exclusive  Emeklilik Planı Hepimizin gelecekle ilgili planları ve gerçeğe dönüştürmek istediği hayalleri vardır. BNP Paribas Cardif Emeklilik gücü ile gelecek planlarınızı güvence altına almak ve Exclusive Emeklilik ile emekliliğinizin keyfini sürmeniz için yanınızdayız. Exclusive Emeklilik Planının, yönetim gider kesintisi  sıfır ( %0 ) olup, katılımcılara plana özel ek faydalar sağlanmaktadır.          

Siz tasarruf yaptıkça biz de sizin emeklilik sözleşmenize ek katkı payı ile yatırım yaparız. Toplam birikimleriniz üzerinden hesaplanan ek katkı payınız BNP Paribas Cardif Emeklilik tarafından sözleşmenizin kurulduğu yıl sonu dahil ilk üç yılın sonunda %1, dördüncü ve beşinci yılların sonunda ise % 0,5 olarak bireysel emeklilik hesabınıza yansıtılır.           

Hayatınızın tüm alanında size destek verecek ve hayatınızı kolaylaştıracak asistans hizmetlerinden ücretsiz yararlanma ayrıcalığına sahip olursunuz. Plan kapsamında Hukuki Yardım Bilgi Hattı, Mali Müşavir Bilgi Hattı, Tıbbi Yardım Bilgi Hattı, Eğitim Danışmanlığı, İndirimli Kiralık Araç Organizasyon Hizmetleri, Kısa Mesafeli Yolcu Taşıma ve Transfer Hizmetleri, Sosyal ve Kültürel Danışmanlık, Seyahat Danışmanlığı, Concierge Hizmetleri, Bilgi Hattı ve Profesyonel Konut Hizmetleri Organizasyonu hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.